ДП "Старосамбірське ЛМГ"

І знову палиці в колеса.

24 квітня 2019 року на сторінці  lmn.in.ua оприлюднено новину «Мешканці Старосамбірщини самотужки зупиняють лісовози», в якій розповідається про заблокування мешканцями села Стрілки Старосамбірського району вивозу деревини. Що ліс заготовляють, не маючи дозвільних документів для здійснення такої діяльності, порушуються технологічні карти розроблення лісосіки,  не дотримується Закон України про тваринний світ. Дану новину сайт поширив із офіційної сторінки у Фейсбуці депутата районної ради Василя Курія, який славиться необґрунтованими нападками у сторону лісівників.

На спростування даної статті та з метою донесення правдивої інформації та фактів до громадськості зазначаємо, що інформація, яку повідомив на офіційній сторінці у Фейсбуці депутат районної ради Василь Курій та на на сторінці  lmn.in.ua не відповідає дійсності, оскільки:

Уся інформація про проведення рубок постійно висвітлюється на сайті нашого підприємства: stslis.lviv.ua

Попередньо перед проведенням лісогосподарських робіт (розробки лісосік) інформація про це доводиться до відома місцевих рад, що в даному випадку підтверджується протоколом засідання виконкому Стрілківської сільської ради.

Дозволом на проведення рубки являється лісорубний квиток виданий Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. (лісорубний квиток серія ЛЬ ЛРК №003548 від 23.01.2019 року).

Розробку лісосіки проводить згідно договору №14лз від 18.02.2019 року фізична особа - підприємець Надич Микола Миколайович.

По даному факту, хочемо зауважити, що лісопродукція перевозилась із кварталу 43 виділ 9.1 Стрілківського лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» автомобілем УРАЛ, який належить ФОП Білас В.О.

Лісопродукція, яка перевозилась була відпущена згідно договору купівлі-продажу №79/04 від 04 квітня 2019 року ФОП Білас В.О. На весь об’єм, який перевозився було оформлено відповідні супровідні документи та усі колоди прочіповані.

Поширена у вищевказаних публікаціях інформація є недостовірною і такою, що завдає шкоди діловій репутації нашого підприємства.

Відповідно до статей 94, 277 Цивільного кодексу України, фізична чи юридична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації.

З огляду на зазначене, наше підприємство звернулось до авторів публікацій щодо спростування недостовірної інформації.

 

Прес-служба ДП «Старосамбірське ЛМГ»