ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Відновлюємо ліси разом!

На Старосамбірщині продовжується осіння посадка лісу. Так 30.10.2019року на території Сусідовицького лісництва  ДП «Старосамбірське ЛМГ» у кварталі 21 виділ 15 на площі 6,6 га проводились роботи з відновлення. Ділянка на якій проводилось посадка молодого лісу вийшла з під рубки переформування 2018 року. Відновлення лісу проводилось у місцях де була проведена заготівля деревини.

Перед проведенням посадки головний лісничий Львівського ОУЛМГ Целень Я. П., та директор ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочко Ю. М. ознайомили присутніх із способами відновлення лісу, а також озвучили основні правила садіння дерев.

На пропозицію ДП «Старосамбірське ЛМГ» посадити молоді дерева відгукнулись як представники влади так і громадських організацій Львівщини. Спільно з працівниками ДП «Старосамбірське ЛМГ» молоді саджанці висаджували голова ГО «Самозахист» Тетяна Панова та учасниця цієї ж організації Ірина Панова, представник ГО «СПАС» м. Львів Андрій Федчишин, член Громадської Ради при Львівській ОДА Наталія Писарчук, Василь Репех, Михайло Курій, Ярослав Волосянський,  представники спілки АТО «Старосамбірщини» Руслан Пукшин і Михайло Ковальчук. Разом із своїми співробітниками прийняли участь у посадці перший заступник голови Старосамбірської РДА  Руслан Пупа та голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька.

 

ДП «Старосамбірське ЛМГ» висловлює подяку всім, хто відгукнувся у проведенні  акції і висловлює сподівання  про можливість подальшої співпраці в ім’я збереження  українських лісів.

 

Прес служба ДП «Старосамбірське ЛМГ»

 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.