ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Лісогосподарська

На заміну старим ГОСТам – нові ДСТУ: презентація, навчання і контакти для питань


Відповідно до Наказу № 433 від 20 грудня 2016 р. Національного Органу Стандартизації державного підприємства «Український науково – дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ) з 01.01.2019 р. втрачають дію міждержавні ГОСТи на лісоматеріали круглі.Для виконання цього Наказу, Державне агентство лісових ресурсів України видало Наказ № 910 від 30.10.2018 р. «Про заходи з впровадження національних, гармонізованих з європейськими, стандартів».

Детальніше: На заміну старим ГОСТам –...

Все, що необхідно знати, про новорічні ялинки

Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища

Державні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

Варто зазначити, що до сфери управління Держлісагентства належать 73% лісового фонду України, а тому забезпеченням новорічними ялинками займаються, крім підприємств Держлісагентства, ще різні лісокористувачі.

Детальніше: Все, що необхідно знати, про...

Будні лісівників Львівщини

Головною темою чергового засідання колегії Львівського ОУЛМГ стало обговорення поточної роботи лісогосподарських підприємств та закінчення року.

На початку засідання начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека акцентував увагу на прийнятті змін до Бюджетного і Податкового кодексів, які стосуються лісового господарства України, зокрема  щодо земельного податку на лісові землі. Так, ставка на лісові землі обмежуватиметься розміром до 0,1%.   Відповідно до чинного законодавства органи місцевого самоврядування можуть прийняти рішення щодо нульової ставки земельного податку на лісові землі в лісах, які віднесені до природно-заповідного фонду та в насадженнях віком до 40 років.

Детальніше: Будні лісівників Львівщини

Держлісагентство: В Україні розпочинається ялинкова кампанія

 
28.11.2017

Картинки по запросу ялинкова кампаніяДержавні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів.

«Такі методи запроваджені з метою зменшення шкоди для навколишнього середовища. Кожен громадянин може особисто ознайомитися з обсягами, місцями реалізації, цінами на новорічні ялинки на сайтах обласних управлінь лісомисливського господарства та лісгоспів», - повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Він також зазначив, що громадяни можуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. «Це буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках обласних, районних центрів та інших населених пунктів», - додав заступник Голови Держлісагентства.

Детальніше: Держлісагентство: В Україні...

Про проведення першої лісовпорядної наради

  У 2017 році Львівською державною лісовпорядною експедицією в лісовому фонді державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства проводиться базове лісовпорядкування, яке полягає в розробленні комплексу заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд.

            Результатом базового лісовпорядкування є розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства на 10 років з урахуванням стану та перспектив економічного розвитку регіону.

            Для всебічного обговорення особливостей лісовпорядних робіт 30 травня 2017 року о 1000 в приміщенні контори державного підприємства «Самбірське лісове господарство» відбудеться перша лісовпорядна нарада, на якій передбачається обговорити питання, пов’язані з проведенням польових лісовпорядних робіт, в тому числі земельних, екологічних та соціально-економічних проблемних питань лісової галузі регіону.

            Просимо зацікавлені організації взяти участь в роботі лісовпорядної наради.

 

 Пресс-служба ДП „Старосамбірське ЛМГ”                                                      

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на послуги з лісозаготівлі 6

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсу на послуги з лісозаготівлі

 

Державне підприємство «Старосамбірське лісомисливське господарство»
оголошує про проведення  конкурсу на  здійснення розробок лісосік
в ІІ кварталі 2017 року.

Послуги, пов"язані з лісівництвом (послуги з лісозаготівлі) (02.40.1):

№ лот

Назва лісництва

с/рада

Вид, спосіб рубки

Госп-ка секція

Кв.

Вид.

Пл., га

Ліквідний

запас

м3

GPS-координати

1

Страшевицьке

Волянська

Поступова,кінцевий пр.

ялицева

26

8

1,4

436

49°22'58.2"N 23°04'16.0"E

 Строк виконання робіт, надання послуг квітень – червень 2017 року

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ  про проведення...

Дочірні категорії 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.