ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

28 квітня Всесвітній день охорони праці

З метою привернути увагу лісівників Львівщини до вирішення питань охорони праці, необхідності зниження рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці і забезпечення необхідних передумов для реалізації конституційних прав громадян, на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства впродовж квітня 2021 року проводився Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році “ Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі ( БЗР ) ”.

У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я ( далі – БЗР ), що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня охорони праці висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Для забезпечення належного відзначення Дня охорони праці в ДП “ Старосамбірське ЛМГ ”  в кінці березня було  створено Організаційний комітет та підготовлено План заходів з нагоди  підготовки та проведення в структурних підрозділах підприємства Всесвітнього дня охорони праці.  

З 20-го по 27 квітня 2021 року організаційним комітетом з нагоди Всесвітнього дня охорони праці було проведено цільові перевірки щодо організації безпечних умов праці, культури виробництва та огляд конкурс в структурних підрозділах підприємства. За результатами перевірки організаційним комітетом підприємства на загальних зборах  було визначено три кращі структурні підрозділи підприємства, кращих за показниками безпеки праці робітників, та краще  робоче місце  із заохоченням колективів та окремих працівників.

 Саме відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці – це нагода звернути увагу суспільства, суб'єктів господарювання та громадських організацій на проблеми збереження життя та здоров'я працівників, активізувати зусилля всіх учасників виробничого процесу щодо попередження нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, сприяти організації гідних і безпечних умов праці для працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

Уникаймо виробничих травм на робочому місці!

 

Провідний інженер  з охорони праці

ДП “ Старосамбірське ЛМГ ” 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.