ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Ярмарка лісу

17 травня 2021 року на теренах Старосамбірської ОТГ відбулась неординарна подія, вперше на Львівщині було проведено торговий захід «Ярмарка лісу». Де спільно з державним підприємством «Старосамбірське лісомисливське господарство» та торговою біржею «Товарно-сировина біржа «Галконтракт» було запущено пілотний проект, аукціон з продажу необробленої деревини в «живу». Тобто кожен учасник торгів з продажу необробленої деревини міг безпосередньо перед покупкою на власні очі переглянути та доторкнутись до лоту який йому припав до душі. Крім цього, перед продажем деревини усі охочі мали можливість безпосередньо на місці ознайомитись з тим де і як ця деревина була заготовлена.

Травневий ранок в лісовому масиві Страшевицького лісництві в кварталі 20 виділі 11 розпочався,  як ніколи велелюдно, до лісу завітали гості із усіх куточків району і не тільки.

Із вступним словом виступив директор Старосамбірського  державного лісгоспу Юрій Мрочко, який привітав усіх учасників та гостів ярмарки. Головним лісничим Володимиром Задільським було ознайомлено усіх з кількісним та якісним складом насаджень та специфікою рубок переформування.

Наукові співробітники Національного  лісотехнічного університету України ознайомили присутніх про рубки переформування і наочно показали результати проведення цих рубок в натурі.

Представники органів місцевого самоврядування голова Старосамбірської ОТГ Ігор Трухим та староста Страшевицького старостинського округу Микола Ляхович побажали усім учасникам гарних торгів.

Можливо через незвичне місце проведення, чи свіже повітря так вплинуло, але самі аукціонні торги відбулись без ажіотажу та без притаманної для аукціонів конкуренції. Всі 11 виставлених на продаж лотів під чітким керівництвом директора біржі «Галконтракт» Стелли Мамаєвої  були куплені підприємцями деревообробниками.

Головний інженер Львівського ОУЛМГ Юрій Громяк привітав переможців та зауважив, що незважаючи на те, що це перший  захід такого формату  на теренах області, він виявився вдалим і в майбутньому його потрібно буде застосовувати на всіх підприємствах області.

 

  

Прес-служба ДП «Старосамбірське ЛМГ» 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.