ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Структура

Збережемо перші промінці весни!

Результат пошуку зображень за запитом "першоцвіти"Одна з якостей людського характеру – любов до природи.

Що може бути гарніше за квітку, яка розкриває назустріч сонцю свої пелюстки ранньою весною, коли ще в деяких місцях залишився сніг або птаха, який повернувся з вирію, радує нас гарною піснею.

Весна! Пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. А найбільше радіємо, коли з-під землі починають виглядати проліски. Перше, що хочеться зробити із цим білосніжним дивом, — підійти і зірвати. Але коли рука тягнеться за ним, ми навіть не підозрюємо, на яку небезпеку наражаємо природу, бо хочемо вдихнути чарівний аромат і насолодитися прекрасною миттю. Зірвемо ще кілька квіточок — і зберемо букетик, який поставимо у вазу. Мине кілька днів і викинемо його на смітник. То яка з цього користь?

Більшість із первоцвітів занесені до Червоної книги, а саме: підсніжник звичайний, шафран Гейфелів (крокус), цибуля ведмежа (черемша) та інші.

Детальніше: Збережемо перші промінці...

Затримання в "Левурді"

Прес служба ДП «Старосамбірське ЛМГ» повідомляє, що у вечері 25.02.2019 року службою охорони «Аркон» спільно з працівниками лісового відділу ДП «Старосамбірське ЛМГ» в урочищі «Левурда» було затримано автомобіль КАМАЗ д.н.з ВС 9418 СВ. На автомобілі знаходилось 10 колод деревини на які не було представлено супровідних документів.

 

Детальніше: Затримання в "Левурді"

Лісівники Львівщини готові до проведення весняної лісокультурної компанії 2019!

 

26022019 колегія.jpg

Сьогодні, 26 лютого відбулося засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке провів начальник управління Анатолій Дейнека. Участь в засіданні взяли члени колегії, директори державних лісогосподарських підприємств.

З першого питання порядку денного виступив начальник відділу лісового господарства  Львівського ОУЛМГ Валерій Арманаш, який розповів прорезультати лісокультурного виробництва за 2018 рік та основні плани лісовідновлення державних лісогосподарських підприємств на 2019 рік.

Детальніше: Лісівники Львівщини готові...

У лісах Держлісагентства створено понад 3 тис. територій та об'єктів ПЗФ, - Володимир Бондар

 

25.02.2019

На сьогодні, лісів, що належать до сфери управління Держлісагентства*, уже заповідано 16,6%. Практично у всіх регіонах заповідність в лісах вища ніж загальнодержавна. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час публічного звіту в Укрінформ.

«Заповідні ліси Держлісагентства займають третину (33%) природно-заповідного фонду держави, при лісистості території України – 15,9%. В Україні уже на 46,9% вкритих лісовою рослинністю земель заборонені рубки головного користування», - зазначив він.

Володимир Бондар поінформував, що у лісах Держлісагентства створено понад 3 тис. територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 1,2 млн. га.

Детальніше: У лісах Держлісагентства...

В Україні впроваджують новітні технології висадки лісів, - Володимир Бондар

 

25.02.2019

В Україні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Держлісагентства, впроваджують новітні технології висадки саджанців із закритою кореневою системою.

Ця технологія дає можливість розширити часовий період висадки саджанців, а також збільшує їхню стійкість до хвороб під час висадки у ґрунт, повідомив в Укрінформі під час щорічного звіту заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

«Сьогодні ми маємо уже на виході питання відкриття великого селекційно-насіннєвого центру у Львівській області, до якого ми, лісівники Львівщини, разом з усіма лісівниками України йшли протягом двох років підготовки. Технологія із закритою кореневою системою саджанців дає можливість майже 100% приживлюваності й великої стійкості насаджень до хвороб. По-друге, це збільшує нам час і можливості посадки – не тільки на весняний чи осінній час, а й навіть влітку», - сказав Володимир Бондар.

Детальніше: В Україні впроваджують...

Володимир Бондар представив публічний звіт Держлісагентства за 2018 рік

22 лютого 2019 року відбувся публічний звіт заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря. Під час звіту презентовано інформацію про основні результати діяльності лісового господарства у 2018 році.

Так, Володимир Бондар повідомив, що загальна площа лісових ділянок, що належить до лісового фонду України, становить 10,4 мільйонів гектар, в тому числі вкриті лісовою рослинністю 9,6 мільйонів гектар. За відомчим підпорядкуванням, найбільша площа лісових земель (близько 73%) перебуває у користуванні лісогосподарських підприємств Держлісагентства.

Детальніше: Володимир Бондар представив...

Дочірні категорії 

FB
G+