ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Структура

Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок

За 5 місяців 2020 року створено та діє 810 мобільних рейдових груп з лісівників та правоохоронців в усіх областях України, які патрулюють лісові масиви. Проведено майже 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

«За моєю ініціативою з початку цього року ми посилили заходи боротьби з незаконними рубкам. Ініціативу було підтримано Урядом та створено оперативний міжвідомчий штаб з протидії незаконній діяльності у лісах. Моя принципова позиція - незаконним рубкам не місце в лісовій галузі України», - наголосив він.

Детальніше: Держлісагентство: У лісах...

Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький

Майже 122 мільйона сіянців і саджанців дерев на сьогодні висадили лісівники під час лісокультурної кампанії. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

За його словами, лісогосподарські підприємства, установи і організації, що належать до сфери управління Держлісагентства, забезпечили виконання завдань із відтворення лісів.

«Якщо говорити цифрами, то на цей час загалом відновлено 22,3 тис. га лісу, зокрема, на Поліссі відновлено більше 11,4 тис. га (майже 71 млн дерев) і створено 127 га нових лісів; у Лісостеповій зоні відновлено майже 7,4 тис. га (38,3 млн дерев), створено 463 га нових лісів; у Степовій зоні відновлено майже 1,6 тис. га (майже 8 млн дерев), створено 815 га нових лісів; в українських Карпатах відновлено майже 1,9 тис. га (4,5 млн дерев)», - поінформував Андрій Заблоцький.

Детальніше: Уже відновлено 22,3 тис. га...

Біда об’єднала усіх лісівників

Через бездощову погоду цієї весни та бездумність громадян, які щовесни спалюють суху траву на полях, в усіх областях України фіксуються масові загоряння лісових масивів. Масштабні пожежі вирували понад тиждень в Чорнобильській зоні та в Житомирській області, де вигоріли тисячі гектарів лісу, спалені села, без житла залишилися місцеві жителі.

16 квітня 2020 року північ Житомирської області знову охопив вогонь, горів ліс на території 9 лісгоспів. Цього разу вогняну стихію посилював сильний поривчастий вітер. Через це вогонь поширювався з неймовірно великою швидкістю, полум’я сягало висоти дерев.

Детальніше: Біда об’єднала усіх лісівників

Все починається з малого

09 квітня біля 1430 год. від працівників Стрілківського лісництва поступила інформація про пожежу в державному лісовому фонді Стрілківського лісництва, квартал №31 біля с.Волосянка.

До гасіння лісової пожежі були залучені сили державної лісової охорони, але через загрозу можливого поширення вогню на більші площі до гасіння лісової пожежі було додатково залучено особовий склад Старосамбірської, Самбірської, Турківської та Східницької пожежних частини. Не байдужими до біди були і місцеві жителі, які також долучились до гасіння пожежі.

Детальніше: Все починається з малого

Прибирання благоустрій території

14-15 квітня 2020 року працівники ДП "Старосамбірське ЛМГ"

провели прибирання, озеленення і благоустрій території лісництв та центральної садиби підприємства.

 

 

 

 

Детальніше: Прибирання благоустрій...

Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Також призупиняємо реєстрацію учасників на Акцію через обмеження на проведення масових заходів. Це передбачено у відповідних урядових рішеннях щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Він зазначив, що Уряд України вживає максимальні заходи, щоб захистити українців та якомога легше пройти цей період, додавши, що у Європі заходи з відзначення Міжнародного дня лісу 21 березня також переносяться.

Детальніше: Всеукраїнська акція...

Дочірні категорії 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.