ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Автоматизації обліку в лісовій галузі

30.12.2015р

В час стрімкої глобальної механізації та інформатизації, ми уже не можемо уявити лісове господарство без сучасних маніпуляторів і тягачів, електронних вилок і GРS навігаторів. Серед останніх нововведень став електронний облік деревини, впровадження якого є дійсним проривом в системі автоматизації лісової галузі.

Тепер на черзі впровадження ведення автоматизованого обліку в системі господарювання на всіх виробничих ділянках і по всіх ланках обліку, так звана 1С:Підприємство 8 – Бухгалтерія.

 

Для нашого підприємства це вже друга спроба вести 1С: Бухгалтерію, так як перша завершилась невдало через відсутність у програмі відповідного модуля (конфігурації), який би  передбачав усю специфіку ведення лісового господарства.

Цьогоріч Черкаськими програмістами було розроблено Конфігурацію «Управління лісогосподарським підприємством для України» розроблена на основі типової «1С:Підприємство 8 - Бухгалтерія для України».

Дана конфігурація дозволяє вести автоматизований облік в системі господарювання на всіх виробничих ділянках і по всіх ланках обліку, автоматизувати підприємство вцілому в режимі реального часу. Починаючи з відділу кадрів, економічного відділу, бухгалтерії, виробничого відділу, відділу лісового господарства та лісових культур і закінчуючи відділом реалізації та збуту.

Конфігурація вміщує повний набір засобів для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в лісових господарствах. В ній передбачено облік бюджетного фінансування і фінансування за рахунок власних коштів господарської діяльності підприємства. Значно розширений і повністю відповідає особливостям лісового господарства України облік заготівлі лісопродукції та виробництва продукції переробки. Специфічні звіти дають можливість швидко отримувати необхідну інформацію в автоматичному режимі і економити час бухгалтерів. В конфігурації використовується довідник затрат і довідник сортиментів лісопродукції по категоріям лісопродукції у відповідності до стандартів ведення обліку в лісовому господарстві.

І ось, вже другий місяць триває налагодження програми та практичні навчання для бухгалтерів ДП «Старосамбірське ЛМГ».

Для більш комфортного та ефективнішого проведення навчань було організовано компютерний клас в конторі підприємтва.

Тепер залишається надіятись, що з введенням в дію даної програми дійсно полегшиться робота бухгалтерів та інженерів підприємств лісової галузі.

 

Прес-служба

ДП "Старосамбірське ЛМГ"                            

Copyright © 2019. All Rights Reserved.