ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Зустріч з громадою с.Лопушанка

29 січня 2016 року в кабінеті голови Старосамбірської  районної  ради в присутності  депутата районної ради Курій В.В. відбулася зустріч з керівництвом  ДП «Старосамбірське ЛМГ»  директором Мрочко Ю.М., начальником відділу лісового господарства Курій М.М.   по питанні проведення лісогосподарських заходів та вивезення  лісопродукції  через с. Лопушанка. 

 

Для більш всестороннього, об'єктивного вирішення даного питання та щоб почути думку місцевої громади було вирішено провести громадські слухання  3 лютого 2016 року в с. Лопушанка-Хомина.

03 лютого 2016 року о 18:00год в народному домі  с.Лопушанка відбулася зустріч жителів села із працівниками лісового господарства. Серед присутніх були депутат Старосамбірської  районної ради Курій В.В., сільський голова с.Стрілки Чегес В.Я., представники преси, юрист районної ради, лісгосп представляли начальник відділу лісового господарства Курій М.М., лісничий Стрілківського лісництва Вовчко В.В.

 Начальник відділу лісового господарства Курій М.М.   повідомив присутніх, що деревина є  із залишків минулорічної лісосіки і повинна бути вивезена до весни, так як на ділянці необхідно буде по трельовочних волоках і в місцях де відсутній підріст провести посадку лісу.

 

В результаті зустрічі з громадою було узгоджено проведення лісогосподарських заходів підприємством і вивезення деревини.

 

Начальник

відділу лісового господарства Курій М.М.  

Copyright © 2019. All Rights Reserved.