ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

ПОЛЮВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УГІДЬ ДП «СТАРОСАМБІРСЬКЕ ЛМГ» У МИСЛИВСЬКОМУ СЕЗОНІ 2016-2017 рр

ДП «Старосамбірське ЛМГ» своїм наказом від 11  квітня  2016 року №87 погодженим Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Львівською обласною державною адміністрацією визначило порядок та строки полювання на території угідь ДП «Старосамбірське ЛМГ» у мисливському сезоні 2016-2017 рр.

 

СТРОКИ ПОЛЮВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УГІДЬ:

 Для індивідуального полювання:

           - на самця козулі  (з врахуванням селекційного відбору) - з 1 травня до

31 грудня  2016 року включно;

            - на  самців кабана та його молодняка, який здатний до самостійного існування, з 1 серпня 2016 року до 31 січня 2017 року включно.

 

Для Колективного /облавного/ полювання:

- на козуль і кабанів,  незалежно від віку і статі з 1 жовтня  по 31грудня 2016 року включно;

            - на самців кабана та його молодняка, який здатний до самостійного існування з 1 жовтня 2016 року до 31 січня 2017 року включно.

 

 Строки полювання на норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої та червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, нерозня, широконоски, шилохвостй, лутка крехів), гусей  (сіру, білолобу велику, гуменника), лиску, пастушків, куликів (крім кулика -  сороки,  баранця великого, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, коловодників: лісового, ставкового, болотного, малого, товстодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) з 18 години  13 серпня по 13 листопада 2016 року включно;

З 19 листопада по 31 грудня полювання по неділях за окремими відстрілочними картками при наявності  відстрільної  картки на зайця-русака.

 

     На зайця-русака з 27 листопада 2016 року до 01 січня 2017 року включно.

 

     На лисицю та вовка з 1 жовтня 2016 року по  01 січня 2017 року включно, з 08  по 31  січня 2017 року за окремими відстрільними  картками,

з 1 по 28 лютого 2917 року в присутності штатних працівників  господарства.

      

ДНІ ПОЛЮВАННЯ:

Днями полювання є:

        -  при  індивідуальному полюванні на копитних – усі дні тижня;

        -  при  колективному та облавному полюванні на копитних – субота та неділя;

        -  на пернату дичину – субота та неділя, додатковий день для власників мисливських собак – за окремими відстрільними картками – середа;

        -  на зайця-русака – неділя;

        -  на лисицю та вовка з 1 листопада 2016 року до кінця лютого 2017 року,

з 1 по 28 лютого 2017 р. – всі дні тижня.

НОРМИ ДОБУВАННЯ

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

         качок – 3             норців великих – 2         

         лисок -  5             куликів – 10

         голубів – 10         гусей - 2

денна норма добування зайця-русака одним мисливцем – 1 заєць, норма відстрілу вовків, лисиць, єнотовидних собак – не лімітована.

 

Добування вовка, лисиці та єнотовидної собаки дозволяється здійснювати за наявності  в мисливця відстрільної картки або ліцензії  на добування інших видів мисливських тварин.

 

До полювання допускаються лише мисливців, які мають документи, передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське  господарство та полювання».

 

         Мисливцям видаються відстрільні картки із обов’язковим зазначенням у них прізвища, ім’я, по батькові мисливця місце, термін проведення полювання. Забезпечити дотримання порядку видачі обліку та проведення відстрільних карток, обліку добутої дичини, організації та здійснення полювання.

 

Перед початком полювання проводиться реєстрація мисливців і проведення з ними інструктажів з питань техніки безпеки при поводженні зі зброєю при  здійсненні полювань, суворе дотримання мисливцями правил полювання і техніки безпеки та вносяться відповідні відмітки в контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

         (За відсутність відмітки у відстрільній або контрольній картці про проведення полювання у зазначений день чи добуту дичину відповідальність несе мисливець)

 

 

Забороняється проведення полювання на території відтворюючих ділянок  та на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей.

 

 

          

 

         Районний мисливствознавець                                     Я.М.Волосянський

 

 

 

  

Copyright © 2019. All Rights Reserved.