ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Співпраця лісової охорони із бійцями Добровольчої Армії України

Незважаючи на проведення лісовою охороною підприємства ряду організаційних та профілактичних заходів спрямованих на запобігання порушень законодавства у сфері охорони, захисту викоритання та відтворення лісів, а також ведення мисливського господарства на території району спостерігалась загрозлива ситуація в Старосамбірському районі з охороною та використанням лісових ресурсів. Додатково масло у вогонь підливали неодноразові виступи та публікації на лісогосподарську тематику у різноманітних засобах масової інформації негативного змісту та провокативного характеру про роботу лісівників.

 

Варто наголосити на слові «спостерігалась», адже керівництвом ДП «Старосамбірське ЛМГ» було знайдено як варіант вирішення проблеми з незаконними рубками та браконьєрством, до рейдових бригад лісової охорони залучати бійців Української Добровольчої Армії, працівників Національної Поліції та Служби Безпеки України.

Дана практика дала свій результат після декількох випадків затримання лісопорушників, районом поширились чутки про рейди бійців АТО, і кількість незаконних рубок різко зменшилась.

Тому, було вирішено і надалі продовжити співпрацю лісової охорони ДП "Старосамбірське ЛМГ" із бійцями Добровольчої Армії.

 

 

 

 

Прес-служба ДП "Старосамбірське ЛМГ" 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.