ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Весна-гаряча пора для лісівників

    Весна це період клопіткої роботи не тільки для кожного господаря, але і для  лісівників. В цьому році весна та сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Старосамбірщини досить плідно розпочати лісокультурну кампанію. Всього ДП «Старосамбірське ЛМГ» заплановано провести весняне відновлення лісів на площі 135 га.

Створення лісових насаджень є головним заходом щорічної Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Ця акція стала гарною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю.

Посадка дерев та створення нових лісів за участю учнівської молоді, представників громадських організацій, місцевих органів влади, засобів масової інформації надає кожному учаснику додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися.

Так 29.03.2017 році за участю голови Старосамбірської РДА О.Бонка та голови Старосамбірської районної ради Т.Терлецької, місцевого населення, працівників нашого підприємства на території лісового кварталу 17 виділ 31.2 площею 1,8 га Міженецького лісництва було висаджено лісові культури.

Позитивом слід також відзначити те, що під час спільної праці із посадки дерев, паралельно кожен мав можливість задавати питання один одному. Так місцеві жителі мали змогу спитати можновладця про наболіле, так і влада мала змогу дізнатись «з перших рук» про проблеми громади.

      Крім того, усі учасники мали можливість побачити та краще зрозуміти ведення діяльності нашим підприємством.

 

Головний лісничий

ДП "Старосамбірське ЛМГ"                    Задільський В.В. 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.