ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Знову серед призерів

     27 квітня 2017 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся обласний  конкурс учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

 Цьогоріч  у конкурсі змагалися 19 учнівських лісництв із 14 районів області (Бродівського, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста  Червонограда.

    В журі працювали науковці Львівського Національного лісотехнічного університету України, профільні спеціалісти Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та педагоги Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

  У конкурсі учнівські лісництва представили: виставку досягнень учнівських лісництв, творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

Старосамбірщину вже в котрий рік представляло  учнівське лісництво  Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району.

 За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами, кубками і призами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

 

Наше учнівське лісництво знову серед призерів, а саме отримало ІІІ місце

 

Керівники лісництва: Полюга Людмила Василівна –   заступник директора з НВР, вчитель географії ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Нове Місто Старосамбірського району,

Васурчак Роман Ігорович – провідний інженер з лісоведення ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство».

Члени учнівського лісництва: Бліда Вікторія, Лопушанський Ростислав, Павлишак Віталія.

 

Прес-служба ДП «СтаросамбірськеЛМГ»

 

 

 

  

Copyright © 2019. All Rights Reserved.