ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Лісівники проти такої реформи

 

В час проведення реформ у всіх важливих сферах, держава не забула і про реформування лісової галузі. Але…

Сьогодні, 28 листопада 2017 року працівники державного підприємства «Старосамбірське лісомисливське господарство» долучились до мітингів лісівників всієї України, організованих Профспілкою працівників лісового господарства України.

Передумовою для таких акцій послужило ухвалення Кабміном Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року.

Дана стратегія викликала невдоволення серед працівників лісової галузі. Ознайомившись з документом стало зрозуміло, що ведуться роботи щодо ймовірної ліквідації лісогосподарських підприємств, як самостійних суб’єктів господарювання та передачу лісів у Концесію, тобто у приватні руки.

Ця Стратегія не узгоджена ні з Держлісагентством, ні з Мінфіном, ні з Мінюстом, ні з Мінекономрозвитку та Мінприроди України. Окрім того МінАПП, яке виступило ініціатором прийняття Стратегії вважає, що даний документ не потребує громадського обговорення та не стосується соціально-трудової сфери і не впливає на ринок праці.

Лісівники Старосамбірщини не залишились осторонь, тому зібрались на мітинг перед будівлею Старосамбірської районної державної адміністрації з вимогами не допустити приватизацію лісів та створення нового суб’єкта господарювання в галузі, управління корпоративними правами якого буде здійснюватиме Кабінет Міністрів України.

Даною акцією, ми як лісівники хочемо довести до кожного мешканця району, що лісівники «За» проведення реформ у лісовій галузі. Але реформа має відбуватися виважено, прозоро, без кулуарних розглядів, щоб пропозиції усіх сторін були враховані.

Пресслужба ДП "Старосамбірське ЛМГ"

  

Copyright © 2019. All Rights Reserved.