ДП "Старосамбірське ЛМГ"

ВЕЧІРНЯ ВІДПРАВА

 

 

05 березня 2018 року близько 2300год під час проведення рейду по виявленню лісопорушень, працівниками державної лісової охорони ДП «Старосамбірське ЛМГ» та працівниками охоронної фірми ФОП «Білик В.П.», при виїзді із лісових масивів поблизу села Ріпяно Старосамбірського району Львівської області було помічено пара коней, які тягнули деревину.

 

Дані лісові масиви числяться за кварталом 44 Головецького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ», який відноситься до Регіонального ландшафтного парку «Верхньо-Дністровські Бескиди».

Коли рейдова бригада ближче під’їхала для  з’ясування правомірності трелювання деревини, було зауважено групу осіб, в повній «екіпіровці крадія лісу» (сокири, налобні фонарики, бензопила).  

 

 

При затриманні лісопорушників,  останніми було здійснено напад на працівників рейдової бригади, а саме на помічника лісничого Головецького лісництва Федора В.П. та працівника охоронної фірми Козака Ю.М., внаслідок чого даним працівникам було завдано тілесних ушкоджень.

 

На сьогоднішній день працівниками Старосамбірського ВП Самбірського ВП ГУ НП у Львівській області спільно з працівниками державної лісової охорони ДП «Старосамбірське ЛМГ» проводяться слідчо-оперативні дії по виявленню та притягненню винних осіб до відповідальності.

Як зясувалось за попередніми даними групу «чистильників лісу» очолював житель села Ріпяно Гордій Ярослав Миколайович. В групу також входили його син, зять та невідома особа жіночої статі, яка із показів потерпілих вигукувала «Бий, сильніше!».

До слова хочеться зауважити, що Гордій Ярослав Миколайович являється працівником школи, депутатом сільської ради та дяком в сільській церкві.

      Одним словом «вечірня відправа» незаконно добутої деревини не вдалась. 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.