ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Лісівники Старосамбірщини готуються до ялинкової компанії

З давніх-давен люди в період новорічно-різдвяних свят прикрашали свої оселі ялинкою, вважаючи, що вона наділена добрими силами, символізує життя і нове відродження з темряви. Сьогодні важко уявити новорічне свято без ялинки.

     Але ялинка - це не тільки символ улюбленого і радісного свята.

     Відомо, що попит народжує пропозицію, тому не переводяться бажаючі нажитися на новорічному символі, тим більше, що дешеві браконьєрські ялинки гарантовано знаходять свого покупця. Поширене й інше, не менш варварське явище, коли браконьєри спилюють верхівки дорослих дерев, щоб продати їх під виглядом молодих ялинок.

     Щоб не допустити самовільних рубок, безконтрольного перевезення та продажу новорічних ялинок, посилена охорона лісових масивів хвойних насаджень, створені спеціальні рейдові бригади. Вони займаються пошуком і затриманням осіб, які самовільно рубають, зберігають та перевозять дерева, перевіряють документи на право перевезення та продажу ялинок, конфіскують незаконно заготовлену хвою. На порушників незаконної рубки передбачено накладення адміністративного штрафу в розмірі від 510 до 1020грн і відшкодування збитків лісовому господарству від 510грн за 1 дерево. Розмір збитку нараховується залежно від товщини стовбура зрубаного дерева.

Тому робіть висновки і не шукайте неприємних зустрічей з працівниками лісової охорони та поліції.

Одночасно із цим повідомляємо, що протягом ялинкової кампанії 2019-2020 років ДП «Старосамбірське ЛМГ» реалізацію новорічних ялинок проводити не буде.

 

Інженер охорони і захисту лісу

ДП «Старосамбірське ЛМГ»

Васурчак Р. І.

 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.