ВВП "Надлісництво Старий Самбір"

Сумлінна праця не залишається непоміченою

Відповідно до Указу Президента України №18/2020 від 21.01.2020 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю лісничому Стрілківського лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» Вовчку Володимиру Володимировичу присвоєно Почесне звання «Заслужений лісівник України».

  Заслужений лісівник України  — державна нагорода України — почесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». це звання присвоюється працівникам лісового господарства за вагомий особистий внесок у розвиток галузі, досягнення високих показників у праці, високу професійну майстерність

 Вовчко Володимир Володимирович є яскравим прикладом лідерства. Про нього можна сміливо сказати — він зростив себе сам. Цього поважного енергійного чоловіка з Батьківщини Сагайдачного знають не лише у Прикарпатському краї, а у всій Україні.

Усі, хто знайомий з Володимиром Володимировичем підтвердять думку, що саме завдяки своєму розуму, відповідальності та вмінню запалювати іскру ентузіазму в людях, прагматично оцінювати кожен крок та впевнено рухатися вперед, Володимир Володимирович отримав беззаперечний авторитет та повагу серед людей.

Колектив підприємства щиро вітає з такою вагомою у його житті подією та бажає нових висот! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай труднощі будуть переможені, незгасимого Вам оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі.

 

Прес-служба ДП «Старосамбірське ЛМГ»

 

  

Copyright © 2019. All Rights Reserved.