ДП "Старосамбірське ЛМГ"

Біда об’єднала усіх лісівників

Через бездощову погоду цієї весни та бездумність громадян, які щовесни спалюють суху траву на полях, в усіх областях України фіксуються масові загоряння лісових масивів. Масштабні пожежі вирували понад тиждень в Чорнобильській зоні та в Житомирській області, де вигоріли тисячі гектарів лісу, спалені села, без житла залишилися місцеві жителі.

16 квітня 2020 року північ Житомирської області знову охопив вогонь, горів ліс на території 9 лісгоспів. Цього разу вогняну стихію посилював сильний поривчастий вітер. Через це вогонь поширювався з неймовірно великою швидкістю, полум’я сягало висоти дерев.

У Виступовицькому лісництві Овруцького спецлісгоспу поблизу митного посту вогонь встиг поширитися на значні площі, відтак працівникам підприємства необхідна була підмога, додаткові сили та засоби  для ліквідації пожеж в лісі.

17 квітня 2020 року, відповідно до наказу Державного агентства лісових ресурсів України № 121 від 17.04.2020 р. та наказу  Львівського ОУЛМГ № 48 від 17.04.2020 року,  з метою ліквідації пожеж в Житомирській області були направлені працівники державної  лісової охорони  з лісгоспів Львівщини. Зокрема з ДП «Старосамбірське ЛМГ» була направлена бригада з чотирьох працівників підприємства, яких відрядили в с. Виступовичі Житомирської області, де горіли лісові масиви.

Працівників було забезпечено спецодягом та засобами індивідуального захисту, необхідним інвентарем для гасіння пожеж, а також харчовими продуктами, питною водою.

Із своїм завданням працівники успішно справились, усі великі пожежі було локалізовано а малі ліквідовано. 21 квітня 2020 року працівники - вогнеборці підприємства втомлені і виснажені, повернулися назад.

Колектив підприємства висловлює подяку своїм працівникам, які брали безпосередню участь в ліквідації пожеж.

 

Прес-служба ДП «Старосамбірське ЛМГ» 

Copyright © 2019. All Rights Reserved.